Płytki gipsowe imitujące kamień to aktualnie największy designerski hit

Wiele osób podczas aranżacji wnętrz nie ma sprecyzowanej wizji, w konsekwencji decyduje się na standardowe rozwiązania jakimi jest farba lub tapeta. Po pewnym czasie takie wnętrze staje się monotonne, a co gorsza wymaga odświeżenia. W końcu farby lub tapety nie wyróżniają się tak dużą trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne. W Steinblau wychodzimy naprzeciw tradycyjnym rozwiązaniom i proponujemy Ci designerski kamień ozdobny na ścianę wewnętrzną. Świetnie sprawdzi się w sypialni, salonie, czy przedpokoju. Musisz wiedzieć, że kamień gipsowy ozdobny to znacznie tańsze rozwiązanie od innych materiałów, a tak samo stylowe i oryginalne! Ze względu na swoją uniwersalność pasuje dosłownie do każdego wystroju wnętrza. Szeroka gama kolorystyczna umożliwia idealne dopasowanie do obecnych już elementów w Twoim mieszkaniu. Gipsowy kamień dekoracyjny najlepiej opisuje jedno słowo: prostota! Jego montaż możesz wykonać samodzielnie, na każdej powierzchni, a co najważniejsze ze względu na właściwości gipsu jego przycinanie nie stanowi najmniejszego problemu. W odróżnieniu od farb oferowany przez nas produkt zakryje wszystkie mankament Twoich ścian, a Ty będziesz cieszyć się szybkim i stylowym rozwiązaniem. Płytki gipsowe imitujące kamień cechuje przede wszystkim różnorodność. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno różne odcienie jak i strukturę. Ułatwi to dopasowanie płytek do pozostałych elementów wystroju, a tym samym zwiększy Twoje możliwości aranżacyjne.

Wybierz sklep Steinblau i ich najwyższej klasy kamień ścienny dekoracyjny wewnętrzny

W naszym sklepie internetowym Steinblau znajdziesz również kamień dekoracyjny wyglądający jak cegła z fugą. Jest to bardzo duże ułatwienie dla wielu osób, ponieważ dzięki temu zaoszczędzasz czas zarówno na szukanie fugi w odpowiednim kolorze jak i na samym układaniu płytek i wypełnianiu szpar pomiędzy nimi. Przy tworzeniu płytek gipsowych kierujemy się głównie obowiązującymi trendami w świecie architektury. Nasze doświadczenie pokazało nam, że jest to ponadczasowe rozwiązanie cenione nie tylko w domach, czy mieszkaniach ale także urozmaicające pomieszczenia przeznaczone do użytku publicznego. Kamień ozdobny na ścianę wewnętrzną skutecznie przyciąga uwagę, a przy jego ułożeniu można spełniać swoje kreatywne wizję. Tutaj nie ma jakichkolwiek ograniczeń. Płytki gipsowe imitujące kamień cechuje uniwersalność przez co świetnie sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych oraz minimalistycznych jak i urządzonych klasycznie. Musimy również dodać, że kamień dekoracyjny gipsowy wyglądający jak cegła sprawdzi się również na ścianach elewacyjnych, bądź w łazienkach. Nasi doświadczeni specjaliści doradzą Ci jaki kamień wybrać, na jakie właściwości zwrócić uwagę oraz jak właściwie go zaimpregnować, aby przez lata cieszyć się jego nienagannym stanem! Zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem, którego cena dostępna jest na każdy portfel. Znajdziesz m.in. kamień dekoracyjny wyglądający jak czerwona lub biała cegła oraz wiele innych. Ze Steinblau piękne wnętrze nie musi być drogie!

Najczęściej zadawane pytania w kategorii kamień dekoracyjny gipsowy wewnętrzny


#1 Kiedy warto zdecydować się na kamień na ściane ozdobny?

Kamień wewnętrzny na ścianę świetnie sprawdza się w przypadku nierównych ścian posiadających drobne ubytki. Dzięki lekkiej ale wytrzymałej konstrukcji oraz uniwersalnym kształtom daje duże możliwości aranżacyjne. Kamienie ozdobne na ścianę pasują zarówno do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz.

#2 Jakie zalety posiadają kamienie gipsowe na ścianę

Wśród najważniejszych wymienia się przede wszystkim zdolność do zatrzymywania ciepła. Dodatkowo kamienie dekoracyjne na ścianę świetnie izolują ścianę i znacząco wycisza pomieszczenie. Jeśli znudzi Ci się jej wygląd, bez problemu możesz ją przemalować. Kamień dekoracyjny stara cegła przyjmuje farbę i przez wiele lat utrzymuje kolor.

#3 Jak kłaść kamienń gipsowy na ścianę

Zdecydowanie zalecamy, aby przy samodzielnym montażu kamienie dekoracyjne wewnętrzne były układane od dołu, a pomiędzy poszczególnymi elementami zachować kilka milimetrów przerwy. Podczas montażu gipsowe kamienie na ścianę przetrzyj szczotką, aby usunąć powstający pył.