Szukasz wyrazistych dekoracji? Sprawdź płytki elewacyjne z betonu imitujące kamień naturalny

Z czego wynika tak duża popularność naszego betonowego kamienia elewacyjnego? Na uwagę zasługują jego właściwości! W Steinblau doskonale wiemy, że wszyscy zainteresowani Klienci szukają ściennych ozdób na lata. To właśnie odróżnia nasze płytki od tradycyjnych farb. Przez bardzo długi czas ich wygląd nie ulega zmianie. Wykazują dużą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia oraz działanie najbardziej ekstremalnych warunków atmosferycznych. Nie straszny im mróz, czy upał. Tutaj warto zaznaczyć, że płytki wykonane są tak, aby nie zmieniały swojego koloru pod wpływem promieni słonecznych! Nasz kamień betonowy elewacyjny to świetny produkt dla osób lubiących niebanalne rozwiązania. Jego surowość podkreśli charakter budynku, a co najważniejsze dzięki swojej uniwersalności z łatwością połączysz go z innymi dodatkami przełamującymi jego mocny wygląd. Doskonale wiemy, że wybór produktów architektonicznych potrafi przyprawić o zawrót głowy. Jeśli szukasz czegoś co wyróżnia się swoją mocną strukturą, wyrazistym kolorem oraz jak najlepiej oddaje prawdziwy wygląd wzorcowego materiału to betonowy kamień elewacyjny jest najlepszym rozwiązaniem! Nasza szeroka oferta pozwoli na wybranie płytek zarówno w ciepłych, beżowych kolorach jak i surowych, szarych odcieniach. Z łatwością dopasuje wygląd kamienia do całego wystroju! W sklepie Steinblau w atrakcyjnej cenie wysoką jakość oraz estetyczne i profesjonalne wykonanie płytek masz na wyciągnięcie ręki!

Chcesz podkreślić charakter wnętrza? Betonowy kamień elewacyjny to produkt jakiego szukasz

Musisz wiedzieć, że płytki elewacyjne z betonu imitujące kamień naturalny sprawdzą się nie tylko na zewnątrz ale również wewnątrz! Stworzą niepowtarzalne kompozycje zarówno z drewnem jak i ze szkłem. Zimny charakter kamienia dekoracyjnego z betonu przełamiesz odpowiednim oświetleniem, dzięki czemu Twoja prywatna przestrzeń poza niepowtarzalnością stanie się również ciepła i przytulna. Betonowe płytki będą efektownie wyglądać na samodzielnej ścianie lub wokół kominka. Ich uniwersalność sprawia, że możesz je umieścić dosłownie wszędzie. Będą świetnie prezentować się również w łazience. Nie musisz się obawiać! Ze względu na wysoką trwałość, wilgoć w żaden sposób nie obniży ich jakości. Dodatkowo nasz sklep Steinblau oferuje wszystkim zainteresowanym profesjonalną chemię budowlaną przeznaczoną właśnie do tego rodzaju produktów. Wystarczy kupić impregnujący środek hydrofobizujący, aby cieszyć się nieskazitelnym wyglądem kamienia dekoracyjnego. Z uwagi na jego gładką powierzchnie, usuwanie jakichkolwiek zanieczyszczeń nigdy nie było łatwiejsze! W przedstawianym asortymencie znajdziesz także narożniki betonowe, przez co nie musisz męczyć się z przycinaniem płytek i idealnym ich dopasowaniem do narożników. U nas dostępne są gotowe rozwiązania! Nie masz jasno sprecyzowanej wizji? Przejrzyj nasze wizualizacje znajdujące się przy każdym produkcie i zdobądź designerskie inspiracje! Stwórz oryginalne wnętrze przepełnione elegancją i perfekcjonizmem!

Najczęściej zadawane pytania w kategorii kamień dekoracyjny gipsowy wewnętrzny

 
#1 Jak szybko i sprawnie położyć na ścianie kamień elewacyjny betonowy?

Przede wszystkim, aby kamień betonowy elewacyjny dobrze współgrał z klejem ściana musi być czysta i sucha. Płytki elewacyjne z betonu imitujące kamień naturalny przed położeniem powinny być zmatowione z tyłu, co zwiększy przyczepność kleju. Warto również zadbać o to, aby kamień dekoracyjny z betonu miał chropowatą tylną powierzchnię.

#2 Z czym można połączyć betonowy kamień elewacyjny?

Tutaj nie ma jakichkolwiek ograniczeń. Ze względu na naturalność i uniwersalność jaką wyróżnia się kamień z betonu świetnie będzie wyglądał sam na gładkiej ścianie. Coraz częściej można spotkać płytki elewacyjne z betonu imitujące kamień naturalny w połączeniu z drewnem, które przełamuje ich chłodny design.

#3 Z jaką fugą najlepiej współgra betonowy kamień elewacyjny?

Zalecamy stosowanie fug silikonowych. Zdarza się, że kamień z betonu wchodzi w niepożądane reakcje z fugami. Przy silikonowych to zagrożenie znika! Dodatkowo ten rodzaj fugi zwiększy i tak już dużą trwałość płytek.